obstawianie

Jak obstawiać w lokalu bukmachera

10 września 2018 0

jak obstawiac w punkcie

Ponoć już dawno mówiło się o tym, że po pojawieniu się stron bukmacherskich w sieci minie niewiele czasu, kiedy będzie widoczne masowe zamykanie lokalów, ponieważ nikt nie będzie do nich chodzić. Czy tak się stało? Wystarczy jedynie mieć internet oraz sprawny sprzęt jak komputer lub smartfon by postawić na swój typ w sieci.

Czy lepiej się obstawia w punkcie bukmachera?

Gdy pojawiła się alternatywa dla obstawiania w lokalu bardzo szybko została przyjęta przez typerów. To oczywiście wina tego, jak ludzie są podatni na nowinki technologiczne i przyzwyczajeni do wygody. Jednak, czy taka tendencja utrzymuje się później przez cały czas? Otóż nie. Patrzenie się przez cały czas w ekran komputera nie jest ani zdrowy, ani dobry dla twojego skupienia, ponieważ im dłużej siedzisz przed ekranem tym mniej racjonalne decyzje podejmujesz. Zupełnie inaczej jest w przypadku tradycyjnego bukmachera, który posiada swój własny lokal.
Zanim do niego dotrzesz przebyć pewną drogę a to na pewno dobrze wpłynie na stan twojego umysłu oraz wpłynie pozytywnie na przyszłe decyzje. Po spacerze na świeżym powietrzu na pewno będziesz mieć głowę pełną dobrych myśli oraz pomysłów i strategii na obstawianie.

U jakich bukmacherów możesz grać?

Żeby bukmacher stał się legalnym musi przejść długą drogę. Ma do spełnienia tak naprawdę szereg wytycznych i dopiero po tym jak zostanie uzyskana odpowiednia zgoda od Ministerstwa, wówczas można grać legalnie w danym zakładzie bukmacherskim. Na chwilę obecną na rynku polskim działa siedem legalnych zakładów bukmacherskich i są to: STS, forBET, Fortuna, Totolotek, Milenium, LvBet, TOTALbet.

Czy warto obstawiać w lokalu?

Idąc do stacjonarnego bukmachera masz pewność, że w przypadku wygranej na pewno możesz spodziewać się natychmiastowej wypłaty gotówki do ręki. To jest jedna z największych zalet grania oraz obstawiania właśnie w zakładzie bukmacherskim. Obstawianie u bukmachera jest banalnie proste. Przede wszytki najpierw trzeba się do niego wybrać po czym po wejściu do lokalu otrzyma się kupon, który należy wypełnić w zgodzie z własnymi typami oraz przewidywaniami. Po tym, jak mecz czy inne wydarzenie zakończyło się wraca się z powrotem do bukmachera i tam można sprawdzić czy kupon jest wygrany. Jeśli jesteś tym szczęśliwcem i dobrze obstawiłeś zakład, wówczas otrzymasz należną tobie kwotę pieniędzy do ręki.

Obstawianie w punkcie vs. online

Obstawianie w stacjonarnym zakładzie bukmacherskim jest bardzo łatwe. Przy jednorazowym zakładzie spacer dobrze nam zrobi. Nie trzeba być biegłym w obsłudze komputera, jak to jest w przypadku zdalnych możliwości. Jeśli natomiast chcemy obstawiać częściej oraz zakłady na żywo bukmacherka online będzie dla nas dużo wygodniejsza. Zakłady bukmacherskie mają także niewiele promocji dla ludzi z ulicy, a przez internet możemy postawić kupon bez ryzyka bądź nawet za darmo. Tego typu ofertę proponują przede wszystkim nowi bukmacherzy tacy jak Totalbet oraz Etoto. Dlatego na dłuższą metę radzimy korzystać z komputera podczas obstawiania zakładów.

There are 0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *