obstawianie

Czy lepiej obstawiać online czy w punkcie

9 września 2018 0

obstawianie online

Wiele osób często bije się z myślami, czy lepiej jest obstawiać w lokalu bukmachera , czy przez internet. Wiele osób wraz z początkami zakładów bukmacherskich online przypuszczano, że lokale naziemne bardzo szybko poznikają z ulic. Jednak do dnia dzisiejszego lokali bukmacherskich jest bardzo dużo i wciąż jeszcze ich przybywa. Z lokali stacjonarnych korzystają głównie osoby, które na codzień nie korzystają z komputera oraz osoby decydujące się wejść do lokalu bukmachera pod wpływem chwili po ujrzeniu witryny na budynku.

Zalety obstawiania przez internet

Zakłady przez internet mają oczywiście bardzo dużo zalet przede wszystkim ze względu na swoja powszechność i możliwość obsługiwania go praktycznie z każdego urządzenia takiego, jak komputer, smartfon czy tablet. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla tych najbardziej zalatanych osób oraz dla lubiących korzystać w domu z komputera, gdzie na spokojnie może wszystko przeanalizować oraz podjąć decyzję. Jednak internetowe obstawianie ma zdecydowanie więcej zalet, inne to m.in. lepsze kursy, bonusy u bukmachera oraz wyższe limity. Co ciekawsze podczas obstawiania przez internet twoje zakłady często poprzez promocje są zwolnione z podatku, który u naziemnego bukmachera jest odejmowany bezpośrednio od zakładu.

Wady i zalety obstawiania u naziemnego bukmachera

Lokale bukmacherskie są o tyle dobre, że nie traci się na analizę online całego dnia tylko szybko podejmuje decyzję, wypełnia kupon, dokonuje płatności i wychodzi. Później może załatwiać swoje sprawy. Po zakończeniu wydarzeń bez problemu możesz sprawdzić wygraną i wypłacić swoją nagrodę. W punkcie bukmacherskim możemy obstawiać bez posiadania konta w banku, co jest niemożliwe w przypadku zakładów online. Internetowi bukmacherzy również maja specjalne systemy płatności, które w momencie wygranej kuponu ułatwiają szybką wypłatę, dla niektórych jednak stanowi to barierę i nie jest tym samym co otrzymanie gotówki do ręki.

Więcej korzyści przy obstawianiu online

Odpowiedź na pytanie, gdzie lepiej grać tak naprawdę zależy od Ciebie. Na pewno wygodniej jest obstawiać przez internet. Elementami, które również decydują o wyborze pomiędzy obstawianiem online, a pójściem do punktu stacjonarnego są także wyższe kursy oraz szeroka gama bonusów w zakładach przez internet. I to coraz częściej wpływa na młode pokolenia fanów bukmacherki przy takim wyborze. Oczywiście należy również wspomnieć o bukmacherskich aplikacjach na telefon, które rozwiązują problem w przypadku nie posiadania komputera przez osoby w średnim wieku lub mniej zamożne.

There are 0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *