obstawianie

Jak wypłacić pieniądze od bukmachera

21 listopada 2018 0

jak wypłacić pieniądze od bukmachera

Wypłacanie pieniędzy u bukmachera może przebiegać w taki sam sposób, co wpłacanie. Na chwilę obecna istnieje już bardzo wiele metod internetowych płatności, które pozwalają na momentalną wypłatę środków od bukmachera za wygrany kupon. Dzięki temu zanika rozgraniczenie w płatnościach pomiędzy stacjonarnym bukmacherem oraz internetowym. Do niedawna tylko u naziemnego można było dostać gotówkę od ręki. Na chwilę obecną dzięki dynamicznie rozwijającym się systemom finansowym oraz informatycznym taka sama sytuacja ma miejsce w przypadku płatności online.

Jak najlepiej wypłacić pieniądze z zakładów

Karta debetowa lub kredytowa jest jedną z najszybszych metod płatności również na odległość. Wystarczy, że bukmacher wypełnia odpowiedni formularz w systemie, w którym poda swoje imię, nazwisko, numer karty, datę ważności oraz kod CVC. Pojawi się również odpowiednie pole na wpisanie kwoty, która jest tobie należna za wygraną. Jest to o tyle dobra metoda, że pieniądze są wtedy już momentalnie na twoim koncie. Jednak wiele osób wzbrania się od tej formy płatności z tego względu, że mają obawy przed udostępnianiem danych o swojej karcie.

Przelewy bankowe

Jest to bardzo tradycyjna metoda płatności, które charakteryzują się przede wszystkim powolnością przekazu. Co za tym idzie nie jest ona za bardzo wskazana w przypadku rozliczeń bukmacherskich, gdzie przepływ środków finansowych powinien być w miarę płynny. Klasyczny przelew czasami potrzebuje nawet do 4 dni, aby trafić na czyjeś konto, dlatego zdecydowanie lepiej jest skupić się na innych metodach odbierania swojej wygranej.

Portfele elektroniczne

Jest to jedno z najbardziej lubianych rozwiązań zwłaszcza w przypadku zakładów bukmacherskich. Dlaczego? Otóż przekaz środków finansowych jest błyskawiczny. Wystarczy chwila, a pieniądze są już na koncie zadowolonego klienta, którego kupon okazał się zwycięskim. Dlatego bardzo istotne jest, aby przekaz odbywał się w miarę szybki sposób. Na dzień dzisiejszy najbardziej popularne portfele elektroniczne to: PayPal, ecoPayz, Skrill i Neteller. Bukmacherzy korzystają najczęściej z tych dwóch ostatnich.

Internetowe systemy płatności

Na świecie jest wiele upartych osób, które najbardziej cenią swoje rozwiązania i nie chcą decydować się na nic innego. Do niedawna na pewno były przeciwnikami samych przelewów, więc musi minąć kolejny kawał czasu, aby pójść dalej. Jednak warto korzystać chociażby z takich udoskonaleń, jak internetowe systemy płatności, jak Przelewy24 oraz PayU. Pozwalają one na znacznie szybsze płatności.

Przelewy bankowe

Nadal wiele osób korzysta z przelewu, jednak jest to forma, która nieco odchodzi w zapomnienie głównie ze względu na długość oczekiwania na wysyłkę/otrzymanie środków. Co za tym idzie czekanie od 2 do 4 dni na pieniądze kompletnie nie wpływa na płynność twoich poczynań, lecz działa właśnie na twoją szkodę.

Na chwilę obecna bukmacherzy najchętniej korzystają z portfeli elektronicznych, ponieważ jest to przede wszystkim wygoda dla nich samych oraz dlas klienta również, więc obie strony powinny być zadowolone z takiego wyboru.

There are 0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *